514-17-22-25      biuro@artdecorszkolenia.pl

Kurs projektowania wnętrz online. Czy to dobry pomysł?

Z usług dekoratorów wnętrz korzysta coraz więcej osób pragnących urządzić swój dom z uwzględnieniem najnowszych trendów i zasad projektowania. Nic dziwnego, że zawód ten staje się coraz popularniejszy.

Czy interesuje Cię kurs projektowania wnętrz? Zastanawiasz się, czy po takim kursie znajdziesz pracę w tym zawodzie albo ile zarabia projektant wnętrz? Jeśli tak, nie przerywaj czytania!

Czy można być projektantem wnętrz nie mając studiów?

Aby zdobyć zawód projektanta wnętrz, wcale nie trzeba ukończyć studiów wyższych z architektury. O wiele ważniejsze niż kierunkowe wykształcenie jest wyczucie stylu, kreatywność, znajomość trendów oraz zainteresowanie sztuką. Certyfikowany projektant wnętrz powinien ukończyć kurs – stacjonarny lub online – po którym uzyska dokument potwierdzający jego kwalifikacje.

Co daje kurs projektowania wnętrz?

Kurs online z projektowania wnętrz pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu wystroju wnętrz oraz aranżacji mieszkania. W jego trakcie można poznać techniki, konstrukcje i materiały stosowane w projektowaniu wnętrz, wykonać własny projekt mieszkania w programie komputerowym oraz współpracować z doświadczonymi projektantami, którzy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pasją.

Ile zarabia projektant wnętrz?

Osoba, która ukończy certyfikowany kurs projektowania wnętrz i zechce pracować w tym zawodzie, może liczyć na dobre zarobki. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy pracujemy jako podwykonawca czy też prowadzimy samodzielną działalność. Nie bez znaczenia jest też doświadczenie i znajomości w branży, których nabywamy z czasem.

Szacunkowo miesięczne zarobki zaczynają się od 4000 złotych netto wzwyż. To zawód, w którym można się rozwijać i piąć po szczeblach kariery, co przekłada się na wysokość dochodów.

Od czego zacząć projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz to nie tylko wybór koloru ścian czy elementów dekoracyjnych. Wymaga zdobycia wiedzy z zakresu architektury, ergonomii przestrzennej, umiejętności łączenia stylów i materiałów, a nawet aktualnej wiedzy z zakresu materiałów budowlanych. Na ten zawód składa się wiele różnych dziedzin, z którymi trzeba być na bieżąco.

Dlatego jeżeli chcemy zająć się tym na poważnie, czyli zawodowo, warto rozpocząć od kursu online z projektowania wnętrz. To doskonały początek dla każdego projektanta i możliwość spróbowania swoich sił w przygotowaniu własnego projekt wnętrza domu z pomocą profesjonalistów.

Zalety kursu projektowania wnętrz online

Projektowanie wnętrz online to nowoczesna i bardzo wygodna forma odbycia kursu. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz z niego skorzystać bez wychodzenia z domu.

Kurs projektowania wnętrz online – szkolenie idealne dla osób, które nie mogą podjąć kursu stacjonarnego

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać z kursu projektowania wnętrz stacjonarnie, wybierz kurs online. Po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający kwalifikacje. Niezależnie od tego, czy przebywasz w domu, czy jesteś w podróży – możesz korzystać z zajęć, zachowując środki bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs aranżacji wnętrz online?

Podsumowując, kurs aranżacji wnętrz online to świetny sposób na poszerzenie wiedzy z zakresu projektowania i aranżacji różnych pomieszczeń. Kursy z projektowania wnętrz online w Art&Decor I i II stopnia skierowane są zarówno do początkujących, jak i osób posiadających podstawową wiedzę i pragnących ją poszerzyć.

Zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym w formie webinarów, a jeżeli nie możesz uczestniczyć w którymś ze spotkań, otrzymasz później jego nagranie.

W ramach kursu online nauczysz się pracy koncepcyjnej, pracy w programie Archicad, a także ergonomii wnętrz i doboru materiałów. W razie potrzeby możesz liczyć na indywidualne korekty projektów prowadzone przez Skype.

Wszystkie zajęcia mają formę aktywną i mają na celu angażować każdego uczestnika. Możesz więc liczyć na miłą atmosferę i indywidualne podejście prowadzących. Sprawdź naszą ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.