514-17-22-25      biuro@artdecorszkolenia.pl

Nauka projektowania wnętrz online. Od czego zacząć?

Urządzanie wnętrz to Twoje hobby? Śledzisz aktualne wnętrzarskie trendy i telewizyjne programy o dekorowaniu mieszkań? Zastanawiasz się, czy samemu nie spróbować swoich sił w zawodzie projektanta? Kurs projektowania wnętrz to dobry pierwszy krok w kierunku nowej kariery.

Znajomość zasad projektowania jest dziś w cenie, a zawód projektanta wnętrz cieszy się rosnącym uznaniem. Jeśli chcesz wzbogacić swoją wiedzę na temat aranżacji przestrzeni, warto zacząć od kursu projektowania wnętrz.

 

Kurs projektowania wnętrz – dla kogo?

Taki kurs to doskonała okazja, aby przekonać się, czy to rzeczywiście zajęcie dla ciebie. W krótkim czasie dowiesz się, jak tworzyć projekty i zdobędziesz podstawowe informacje na ten temat.

Zajęcia na kursach prowadzą osoby mające doświadczenie w zawodzie architekta wnętrz. Otrzymujesz więc informacje z pierwszej ręki oraz solidną dawkę praktycznej wiedzy o projektowaniu. Poznajesz konkretne narzędzia i programy, które pozwolą Ci tworzyć własne aranżacje.

Masz niepowtarzalną okazję, by skorzystać z doświadczenia praktyków mających w portfolio wiele zakończonych sukcesem realizacji. Możesz dowiedzieć się, co sprawdza się w pracy z klientem na co dzień, a co nie.

 

Projektowanie wnętrz – kurs stacjonarny czy online?

Szkolenia z projektowania wnętrz mogą mieć formę stacjonarną lub zdalną. Kurs stacjonarny daje większą możliwość nawiązywania kontaktów. Często wiąże się jednak z koniecznością dojazdu. Wymaga poświęcenia większej ilości czasu. Oznacza również wyższe koszty.

Stawiasz dopiero pierwsze kroki w projektowaniu wnętrz i nie masz zbyt wiele wolnego czasu? Bardziej od towarzyskich kontaktów cenisz możliwość pozyskania praktycznej wiedzy w pigułce? Jeśli tak, to kurs online projektowania wnętrz jest właśnie dla ciebie!

 

Czego można się nauczyć na kursie projektowania wnętrz?

Harmonogramy poszczególnych szkoleń mogą się od siebie różnić. Wynika to choćby ze stopnia zaawansowania danego kursu. Tematyka szkoleń z projektowania wnętrz dla początkujących obejmuje najczęściej zagadnienia związane z:

  • ergonomiczną organizacją przestrzeni,
  • kompozycją wnętrz,
  • kreowaniem stylu i atmosfery wnętrz,
  • tworzeniem moodboardów,
  • doborem materiałów,
  • znajomością narzędzi do projektowania,
  • praktycznymi aspektami prowadzenia własnej działalności projektowej.

 

Dlaczego warto wybrać kurs online?

Projektowanie wnętrz online daje ci większą swobodę dysponowania własnym czasem. Zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach. Mają formę webinarów bądź warsztatów. Osobom, które nie mogą wziąć w nich udziału, niektórzy organizatorzy udostępniają nagrania ze spotkań grupy.

Kursy online, tak samo jak szkolenia stacjonarne, wymagają aktywności i zaangażowania. Uczestnicy przygotowują własne projekty, moodboardy itp., które następnie są omawiane i poprawiane na zajęciach.

 

Zapraszamy na kursy projektowania wnętrz w Art&Decor!

Jesteś zainteresowany kursem projektowania wnętrz? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń Art&Decor. Jesteśmy grupą pasjonatów z Warszawy, którzy zajmują się florystyką oraz projektowaniem wnętrz.

Oferujemy kursy stacjonarne i online prowadzone przez doświadczonych specjalistów na bardzo wysokim poziomie. Mogą w nich wziąć udział osoby rozpoczynające swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, urządzające własne mieszkanie, a także ci, którzy pierwsze kroki w tej dziedzinie mają już za sobą.

Kursy Art&Decor to twórcze, rozwijające zajęcia, dzięki którym wiele osób odkryło już w sobie pasję i talent do projektowania. Warto zająć się tym tematem na poważnie!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.