514-17-22-25      biuro@artdecorszkolenia.pl

Konrad Zabiełło

WYKŁADOWCA

wykładowca na kursach projektowania wnętrz, architekt i projektant wnętrz, specjalista systemów CAD,   program Archicad ma wdrukowany w DNA. Zna go od podszewki i uczy studentów i architektów w Europie. Dzień bez Archicada uważałby za stracony.

ZOBACZ PROFIL

Ewa Osińska-Majewska

WYKŁADOWCA

koordynator kursów, projektantka wnętrz. Otworzyła szkołę wiedząc czego chce uczyć, ale nie zdając sobie sprawy czym jest prowadzenie firmy w latach dziewięćdziesiątych. Po 20 latach już wie. Bardzo lubi pisać, ale jest „królową literówek”, którą trudno zdetronizować.

ZOBACZ PROFIL

Adriana Zintel

WYKŁADOWCA

współtwórczyni ART&DECOR, koordynatorka kursu projektowania wnętrz tytan pracy, wymiennie wykładowca / coach / koordynator, projektantka wnętrz, zakochana w tym co robi.

ZOBACZ PROFIL

Joanna Majewska

WYKŁADOWCA

wykładowca na kursie aranżacji i projektowania wnętrz,  architekt i projektant wnętrz, twórca Pogotowia Wnętrzarskiego, autorka wnętrz użyteczności publicznej oraz wnętrz mieszkalnych, prowadząca program Dekoratornia, autorka internetowego startupu wielbicielka silent disco.

ZOBACZ PROFIL

Agnieszka Nożewska

WYKŁADOWCA

wykładowca na kursie florystyki mistrzyni florystyki, międzynarodowy sędzia florystyczny, plastyk –wystawiennik, konsultant Biura Kwiatowego Holandia, autorka prac i artykułów do kwartalników dla florystów  Bukiety, Dom i Flora, Florum, autorka książki „Kompozycje w naczyniu”, brała udział w programach: Dekoratornia, Maja w Ogrodzie, Kawa czy Herbata, Nasz Nowy dom, wielbicielka dobrych książek.

ZOBACZ PROFIL

Małgorzata Apolinarska

WYKŁADOWCA

wykładowca na kursach projektowania wnętrz, psycholog biznesu, doradca zawodowy, autorka i trenerka projektów szkoleniowo – doradczych specjalizujących się w obszarze obsługi klienta w obliczu sytuacji kryzysu życiowego ( m.in. spowodowanego utratą zatrudnienia, zmiany pozycji zawodowej), coach pracujący z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym lub konieczności dokonania istotnych zmian w swojej karierze zawodowej, autorka i wiodąca trenerka […]

ZOBACZ PROFIL

Kamil Strzyżewski

WYKŁADOWCA

wykładowca na kursie aranżacji i projektowania wnętrz, architekt i projektant wnętrz, autor wielu projektów wnętrz mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej, właściciel studia projektowego, pasjonat grafiki.

ZOBACZ PROFIL

Jakub Reda

WYKŁADOWCA

architekt i projektant wnętrz na co dzień prowadzi studio projektowe „Między Liniami’, a także kanał na YouTube o tej samej nazwie, na którym analizuje rzuty mieszkań deweloperskich. W wolnych chwilach zgłębia zagadnienia neuroarchitektury, a dla odpoczynku gra w tenisa i robi to naprawdę świetnie.

ZOBACZ PROFIL