514-17-22-25      biuro@artdecorszkolenia.pl

Zaprojektuj swoje mieszkanie – kurs stacjonarny

Znajomość zasad projektowania wnętrz jest teraz w cenie. Ładne mieszkanie to dziś za mało. Chcemy, aby pomieszczenia były też funkcjonalne i dopasowane do naszych codziennych potrzeb. Nie każdego stać na to, by skorzystać z usług architekta. Zainwestuj w siebie, weź udział w kursie projektowania mieszkania!

Urządzasz swoje pierwsze M? Potrzebujesz gruntownej reorganizacji przestrzeni w związku z pracą w domu albo powiększeniem rodziny? Chcesz mieszkać wygodnie i przystosować przestrzeń do swoich potrzeb?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z naszego kursu i sam zaprojektuj mieszkanie!

 

Projektowanie mieszkań – co trzeba wiedzieć?

Uczestnicząc w naszym kursie aranżacji wnętrz, zdobędziesz konkretną i przydatną wiedzę o projektowaniu. Otrzymasz fachowe informacje od osób z doświadczeniem w branży.

Na zajęciach poznasz m.in. zasady ergonomii. Przydadzą Ci się przy opracowywaniu układów funkcjonalnych pomieszczeń. Bardziej zależy Ci na informacjach, które pomogą sprawnie przearanżować istniejące wnętrza? W takim razie powinieneś skupić się na opracowaniu kolaży produktowych i list zakupowych.

 

kurs projektowania wnętrz

Kurs stacjonarny czy online?

Biorąc udział w kursie stacjonarnym projektowania mieszkań, masz możliwość dopasowania zakresu pracy do swoich potrzeb. Możesz na bieżąco konsultować swoje pomysły z projektantami wnętrz prowadzącymi zajęcia.

Masz niepowtarzalną okazję, aby skorzystać z doświadczenia praktyków. Możesz nie tylko poznać nowe rozwiązania, ale także dowiedzieć się, które z nich najlepiej sprawdzają się w określonych sytuacjach. Skorzystaj ze sprawdzonych porad i trików architektów.

Bezpośrednie spotkania i rozmowy twarzą w twarz umożliwią Ci również nawiązanie nowych kontaktów. Kto wie, czym zaowocują w przyszłości?

Nasz kurs stacjonarny daje Ci możliwość zdobycia certyfikatu. Chcesz uzyskać więcej wiedzy? Możesz kontynuować naukę na innych szkoleniach z dziedziny projektowania wnętrz, organizowanych przez naszą firmę. Możesz także pracować nad własnym projektem krok po kroku i omawiać poszczególne etapy w ramach konsultacji indywidualnych.

 

Projektant wnętrz kursKurs projektowania mieszkania – dlaczego warto?

Jako uczestnik kursu stacjonarnego „Zaprojektuj swoje mieszkanie”:

  • nauczysz się podstawowych zasad ergonomii wnętrz mieszkalnych,
  • poznasz zasady aranżacji wnętrz,
  • wykonasz kolaże produktowe i listy zakupowe,
  • nauczysz się programu Archicad w zakresie umożliwiającym opracowanie rzutu z góry i przedstawienia ergonomii w bryle 3D,
  • skonsultujesz swoje pomysły z projektantami wnętrz – praktykami w swoim zawodzie.

 

Zaprojektuj mieszkanie – główne tematy kursu

W ramach kursu proponujemy zajęcia o następującej tematyce:

  • ergonomia małych wnętrz,
  • style i kompozycja we wnętrzach,
  • budowanie wrażeń przestrzennych,
  • wizualizacje koncepcji wnętrza: moodboard, kolaż produktowy,
  • projektowanie w programie Archicad – wykonanie rzutu z umeblowaniem dla jednego pomieszczenia.

Sprawdź nasze kursy tutaj: https://artdecorszkolenia.pl/courses/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.